дивись.info

Дональд Трамп продав усі свої акції

Обраний президент США Дональд Трамп продав усі належні йому акції та направив виручені кошти на проведення виборчої кампанії, повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на The Washington Post.

Як пояснив виданню прес-секретар обраного президента Джейсон Міллер, операції з продажу портфеля акцій Трампа, який включав частки в банках і нафтових компаніях і станом на грудень 2015 року оцінювався у 40 мільйонів доларів, були закриті ще в червні. Виручені кошти Трамп витратив на проведення виборчої кампанії. При цьому не повідомляється, чи придбав Трамп які-небудь цінні папери або інші активи після проведення цих операцій. Також не вказано, кому саме обраний президент продав свої частки в бізнесі.

Напередодні Дональд Трамп заявив про намір піти з бізнесу на час перебування на посту президента США, а також повідомив про підготовку відповідних документів.

Трамп є президентом компанії Trump Organization, що займається будівництвом, а також засновником Trump Entertainment Resorts, яка управляє численними казино і готелями по всьому світу.

Під час виборчої кампанії Трамп пообіцяв передати всі активи у «сліпий траст» своїм дітям. Видання Financial Times вказувало на конфлікт інтересів, що виникає у Трампа-бізнесмена, якого обрали президентом США.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.