дивись.info

Львівські перевізники долучились до проекту гуманної освіти у школах

Компанія «Успіх БМ» стала партнером проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин», який стартував наприкінці листопада.

Про це інформує прес-служба компанії «Успіх БМ».

В межах проекту підприємство забезпечує проїзд школярів на ознайомчі екскурсії у ЛКП «Лев». Понад 600 дітей уже відвідали притулок для чотирилапих, повідомили представники перевізника.

«Маленький принц. Львів, що любить тварин» – пілотний проект, до якого залучені учні сьомих класів львівських навчальних закладів. Його мета – прищепити дітям почуття відповідальності до домашніх улюбленців.

«Коли ми дізналися про цей проект, то вирішили до нього долучитися. І щонайменше раз у два дні возимо дітей на навчальну екскурсію в ЛКП «Лев», – розповів директор компанії «Успіх БМ» Юрій Мельник. – Це дуже хороша ініціатива, і тому ми сподіваємося, що «Маленький принц. Львів, що любить тварин» матиме продовження. У свою чергу, наше підприємство підтримуватиме його і надалі».

В межах проекту притулок для тварин вже відвідало більше 600 учнів, зазначають на підприємстві «Успіх БМ». До завершення проекту ознайомити з роботою ЛКП «Лев» заплановано ще 370 школярів.

У дітей з’являються сльози на очах, коли вони бачать травмованих тварин, багато з них захотіли стати волонтерами і допомагати притулку, а кілька чотирилапих навіть знайшли нових господарів, – зазначають працівники ЛКП «Лев».

«Ми бачили, як доглядають за собаками, як їх лікують, стрижуть, вчать не боятися людей. Бачили і поранених собак, до яких погано ставилися господарі й викинули їх», – розповів Данило, учень ЗОШ №27.

Під час екскурсії школярам розповідають, як чотирилапі опиняються на вулиці та які небезпеки їх там підстерігають. Також діти оглядають воль’єри та детально знайомляться з роботою працівників притулку.

Проект «Маленький принц. Львів, що любить тварин» ініційований компанією «Кормотех» і проводиться спільно зі Львівським навчально-методичним центром у партнерстві з ЛКП «Лев». До проекту також долучився перевізник АТП-1.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.