дивись.info

Новинський захотів показати підпис Порошенка і зробив це, – Луценко

У поданні Генеральної прокуратури нема жодного слова про громадянство Вадима Новинського. Про це генпрокурор Юрій Луценко сказав під час виступу у парламенті.

«У моєму виступі нема жодного слова про громадянство Новинського, але він захотів показати підпис Порошенка, який тоді був міністром економіки і підписував багато паперів. Так, Новинський отримав українське громадянство, але не вийшов з «русского мира», – сказав Луценко, коментуючи виступ депутата Новинського.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада розглядає питання зняття депутатської недоторканності з Вадима Новинського, якого звинувачують у кримінальних злочинах, зокрема в обмеженні волі і утриманні проти волі тодішнього особистого секретаря митрополита Володимира, предстоятеля УПЦ МП Олександра Драбинка.

Юрій Луценко згадав, що неодноразово спілкувався з митрополитом Володимиром в останні дні його життя.

«Митрополит Володимир багатьом чортам у Москві показав, що таке справжній український пастор. Після операції я його відвідував в останні дні його земного життя. Його доконували не тільки хвороби, а те, що робив Янукович і його поплічники», – сказав Луценко.

Він зазначив, що це не  церковна справа¸ а кримінальна.

«Колишні регіонали тоді лізли в церкву і хотіли поставити свого ручного, вигідного для Януковича предстоятеля», – зазначив Луценко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.