• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Завтра у Львові проведуть флешмоб на захист прав людини в Україні та світі

Завтра, 10 грудня, у Львові біля пам’ятника Т. Шевченку проведуть флешмоб на захист прав людини в Україні та світі.

Учасники і учасниці проведуть перформанс під час якого продемонструють порушення прав людини, з якими зіткнулись 8 героїв та героїнь цьогорічного Марафону написання листів, найбільшої правозахисної кампанії Amnesty International. Серед героїв кампанії є також Ервін Ібрагімов - кримськотатарський активіст, який став жертвою насильницького зникнення у Криму. Флешмоби присвячені Міжнародному дню прав людини (10 грудня).

«Важливо розуміти, що влада дослухається лише до єдності багатьох голосів. Саме у цьому сила Марафону Написання Листів – в єдиному протесті проти зневаги до прав людини в усьому світі, – зазначила директорка Amnesty International в Україні Оксана Покальчук. – Усвідомлення своїх прав чим більшою кількістю людей та готовність захищати свої права є рушійними силами у становленні громадянського суспільства. І я щаслива, що з кожним роком в Україні зростає кількість учасників і учасниць акцій на підтримку прав людини, і активістки та активісти з дедалі більшої кількості міст приєднуються до правозахисної діяльності».

Amnesty International закликає людей висловити свою підтримку 8 героям та героїням Марафону та захистити їхні права: починаючи з права на медичний догляд в іранських в’язницях і закінчуюючи захистом права на життя людей з альбінізмом у Малаві. Для цього необхідно поставити свій підпис під петиціями під час акції або через сайт marathon.amnesty.org.ua

В Україні, окрім Ервіна Ібрагімова, героями цьогорічного Марафону є Ені Альфред (Малаві), Корінні народи регіону Піс Рівер Веллі (Канада), Байрам і Гіяз (Азербайджан), Зейнаб Джалалян (Іран), Ерен Кескін (Туреччина), Йохан Тетеріза, (Індонезія), Ільхам Тохті (КНР).

Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.

Координатор флешмобу: Олег Радик 096 222 25 25

Додаткова інформація:

Ервін Ібрагімов - Кримськотатарський активіст, він зник 24 травня біля свого будинку у Бахчисараї, місті у центральному Криму. Записи з камери спостереження показують групу чоловіків, які змусили його сісти в машину і вивезли у невідомому напрямку. З тих пір ніхто не бачив Ервіна, можливо йому загрожує небезпека. Amnesty International в Україні проводить численні акції, метою яких є домогтись від де-факто влади Криму розслідувати зникнення Ервіна Ібрагімова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: