дивись.info

На Різдвяному ярмарку зароблять понад 5,5 мільйона гривень, а в міську казну заплатять лише 105 тисяч

На Різдвяному ярмарку зароблять понад 5,5 мільйона гривень, а в міську казну заплатять лише 105 тисяч
фото: Ратуша

Виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 1 листопада ухвалив рішення про проведення традиційного Різдвяного ярмарку в центрі Львова, пише міська газета «Ратуша».

Відповідно до цієї ухвали, ярмарок облаштують на просп. Свободи (від Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької до пам’ятника Т. Шевченку) і на пл. Ринок (західна та східна сторони). Стартує він вже 10 грудня цього року, а триватиме до 22 січня 2017 року. Працюватиме Різдвяна торговиця у робочі дні з 11-ї до 22-ї години, а у вихідні — з 10-ї до 23-ї години.

Щоб орендувати одну з 220-х яток, підприємцям доведеться заплатити організатору Різдвяної торговиці від 25 тисяч гривень. Ціна залежить від продукції, яку збуватимуть, — пояснює Ольга Гренюх, — «хатинки» зі смаколиками платитимуть більшу оренду, із сувенірами — меншу. Тож із допомогою нескладних математичних підрахунків, можна дізнатись, що навіть за мінімальної орендної плати — 25 тис. грн — «Львівські ярмарки» зароблять на проведенні заходу, щонайменше, 5,5 мільйона гривень. Водночас, як повідомили виданню у прес-службі мерії, згідно з укладеним договором оренди з управлінням комунальної власності департаменту економічної політики на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення площею 1230 кв. м, «Львівські ярмарки» повинні сплатити до казни Львова суму в 105 тисяч гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.