дивись.info

Школярів Львівщини вчитимуть захищати свої права

Школярів Львівщини вчитимуть захищати свої права

У рамках тижня права для учнів загальноосвітніх закладів Львівщини старував новий проект «Шкільна юстиція». Він дозволить школярам краще орієнтуватись у юридичних питаннях, а також реалізації та захисту прав людини.

Повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Започаткували проект начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський та директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

На першому етапі проекту учням запропонували написати твір на тему: «Історія мого успіху: як я захистив (захищатиму) своє право – учня, людини, громадянина» і надіслати його електронною поштою: [email protected] А вже у січні 2017-го року за конкурсом оберуть кращі роботи.

«Кращих учасників проекту ми запросимо на настановчу сесію та розподілимо за окремими напрямками навчальних та практичних уроків. Таких напрямів передбачено чотири: питання функціонування нотаріату, державної реєстрації, адвокатури та виконання судових рішень. А на завершення навчань школярі отримають спеціальні посвідчення», – розповідає Любомира Мандзій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.