дивись.info

Дівчата із сімей у складних життєвих обставинах стануть учасницями Андріївських вечорниць

Сьогодні, 12 грудня, о 16.00 годині працівники Личаківського району  Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть мистецький захід «На порозі Калита» для дівчат, які виховуються в сім’ях у складних життєвих обставинах. Захід охопить юнок віком від 10 до 13 років та відбудеться у приміщенні Личаківської районної адміністрації за адресою: вул. К. Левицького, 67, каб.403.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

«День Андрія Первозванного, як його ще називають у народі – Калита, традиційно є молодіжним ігровим святом. В цей вечір парубки бешкетують, а дівчата намагаються дізнатись свою долю. Маємо на меті не лише познайомити наших учасниць із давніми традиціями українського народу, а й створити цікаву та невимушену атмосферу, яка, можливо, в майбутньому стане початком нових дружніх стосунків. Окрім цього, при бажанні, дівчатка матимуть можливість поспілкуватись із психологом віч-на-віч», – розповіла Наталія Клапатюк, начальник Личаківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час заходу учасниці почують про історію походження свята Андрія, спільно з фахівцями відтворять традиції вечорниць, візьмуть участь у конкурсі читання віршів та смакуватимуть калитою та пампухами. Для створення атмосфери організатори заохочують усіх учасників одягнути елемент української атрибутики (стрічку, віночок, хустку, вишиванку, тощо).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.