дивись.info

На Львівщині спостерігачі фіксують порушення під час виборчих кампаній в ОТГ

На Львівщині спостерігачі фіксують порушення під час виборчих кампаній в ОТГ

Спостерігачі Громадянської мережі «Опора» на Львівщині фіксують порушення під час проведення передвиборчих кампаній в ОТГ, де на 18 грудня призначені вибори.

Про це під час прес-конференції розповіла координатор спостереження за виборами в ОТГ від Громадянської мережі «Опора» Наталія Радиш, передає ІА Дивись.info.

«Попри те, що виборчий процес почався в кінці жовтня, активність кандидати почали виявляти лише останні тиждень-півтора. До цього наші спостерігачі не фіксували якихось грубих адміністративних правопорушень. Були питання до роботи комісій. Деякі з них, можна сказати, саботували роботу, тому що їх члени не приходили на засідання. У результаті цього не можна було внести зміни до складу комісій, які утворила ТВК. Але через тиждень-два ці проблеми були вирішені. Найбільше порушень традиційно пов’язані з агітацією. На двох кандидатів у Судовій Вишні наші спостерігачі написали скаргу у територіальну комісію про те, що розповсюджується по всьому місту агітація без вихідних даних», – розповіла Наталія Радиш.

За її словами, інше поширене порушення –це розміщення агітаційних матеріалів поза визначеними для цього місцями.

Водночас, як повідомив начальник відділу масових та охоронних заходів управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Львівській області Ігор Гнилюх до поліції надійшло лише одне звернення щодо виборів. У ньому мешканець скаржився, що в одній з громад виборчий процес відбувається з порушенням Конституції. За словами поліцейського звернення передали в СБУ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.