дивись.info

Омелян хоче звільнити працівників «УЗ» за саботаж роботи «АрселорМіттал»

Омелян хоче звільнити працівників «УЗ» за саботаж роботи «АрселорМіттал»

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що потрібно звільнити всіх співробітників «Укрзалізниця», що мають відношення до складнощів, які виникли у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з вантажними вагонами.

Про це він написав на своїй сторінці в Fаcebоok.

«Розслідуванням займається Юрій Лавренюк. Ми про це ще минулого тижня повідомили правоохоронним органам, провів окрему розмова з цього приводу з Войцехом Балчуном, що такі речі неприпустимі, і вся  вертикаль, яка має до цього відношення повинна бути негайно звільнена», – написав він.

Крім того, Омелян зазначив, що дуже важливо, що бізнес не мовчить.

Також, за словами міністра, подібні схеми були практично ліквідовані в 2015 році, проте чомусь повернулися.

Раніше стало відомо, що «ArcelorMittal Кривий Ріг» відчуває значні труднощі з доставкою сировини і відправкою металопродукції через брак вагонів і низьку якість особслуговування «Укрзалізницею», що негативно позначається на роботі підприємства і є причиною фінансових втрат як для комбінату, так і для держави.

«Брак вагонів створює нам великі проблеми: за шість місяців 2016 з вини “УЗ” ми недоотримали 217 мільйонів гривень, а держава втратила 45 мільйонів гривень! Але ми все ж сподіваємося, що проблеми “УЗ” будуть вирішені», – висловив надію президент компанії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.