дивись.info

Прикордонники врятували жінок, які під час спроби незаконно перетнути кордон, провалилися під кригу

Справжню рятувальну операцію довелося провести вчора прикордонникам на ділянці Мукачівського загону. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Затримані в'єтнамці.
Затримані в’єтнамці.

Близько 17.30 прикордонники отримали інформацію про рух групи невідомих у складі більше 5 осіб в бік державного кордону. Прикордонники поінформували своїх угорських колег та висунулися на затримання. Вже за півгодини група реагування українських прикордонників неподалік кордону затримала 2 громадян В’єтнаму. Ще за кілька хвилин угорські прикордонники повідомили про затримання на даному напрямку 4 громадян Індії відразу після перетину ними державного кордону.

Пошукова операція продовжувалася. Біля 19.30 на цьому ж напрямку прикордонний наряд виявив ще двох жінок, які, помітивши прикордонний наряд, вдалися до втечі в напрямку кордону через канал Чоронда, але провалились під кригу та почали тонути. Старший прикордонного наряду, не роздумуючи, кинувся їм на порятунок. Оскільки угорський берег каналу більш пологий, жінок прикордонник витягнув на суміжну сторону. Незабаром прибув і угорський прикордонний наряд, який надав бідолахам першу медичну допомогу.

Прикордонник, старший лейтенант, повернувся до підрозділу. В результаті злагоджених дій угорських та українських прикордонників було затримано 8 незаконних мігрантів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.