дивись.info

Прокуратура: депутатів сільрад на Львівщині притягнуть до відповідальності за корупцію

Прокуратура: депутатів сільрад на Львівщині притягнуть до відповідальності за корупцію
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 100

Прокуратура продовжує вживати заходів до повернення у комунальну власність земельних ділянок, протиправно наданих місцевим депутатам.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

В повідомленні йдеться, що органами прокуратури Львівської області постійно вживаються заходи до усунення негативних наслідків, спричинених корупційними правопорушеннями, вчиненими посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Зокрема, за наслідками розгляду трьох позовів Червоноградської місцевої прокуратури до Великодорошівської, Великодорошівської сільських рад та Дублянської міської ради Жовківського району про скасування незаконних рішень про виділення трьом особам земельних ділянок під будівництво, суд постановив повернути у комунальну власність 3 земельні ділянки, загальною площею 0,3587 га.

З’ясовано, що вказаними особами є депутати даних органів місцевого самоврядування, які напередодні постановами Жовківського районного суду притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних дій під час передачі землі їм у власність. Тобто, останні в порушення вимог чинного антикорупційного законодавства не повідомили колегіальний орган про наявність у них реального конфлікту інтересів при виконанні повноважень та проголосували під час сесії про передачу собі цих земельних ділянок.

Про це та інші резонансні справи читайте цього тижня в інтерв’ю ІА Дивись.info з головним прокурором Львівської області Юрієм Квятківським.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.