дивись.info

В Нідерландах створили інтерактивну карту з радіостанціями світу

В Нідерландах створили інтерактивну карту з радіостанціями світу

Нідерландські дизайн-студії Puckey і Moniker створили інтерактивну карту Radio Garden на замовлення Нідерландського інституту звуку і зображення, передає Mediasapiens.

За допомогою цієї карти можна послухати радіо різних країн. До неї увійшли і звичайні радіостанції, і онлайнові. Як розповіли творці Radio Garden, на даний момент більшість радіостанцій на карті розташовані в Європі і Америці. Але з часом число точок на карті збільшиться на користь Азії та Африки. В першу чергу це зумовлено технічною стороною процесу. В Азії багато стрімінгових радіостанцій використовують власні кодеки (програми, які здатні виконувати перетворення потоку даних або сигналу – MS), які підтримують не усі браузери.

«Radio Garden має показати користувачам, що радіо не знає кордонів», – пояснює задум один із творців проекту Джонатан Пакі (Jonathan Puckey). – «Іноді інтернет дає мені відчуття того, що фізична локація не має значення. Ви можете зловити ефіопську радіостанцію в Канзасі і налаштуватися на американське радіо посеред Південної Кореї». Тому в розробці дизайну Radio Garden були використана фізична карта Землі, а не політична. Розробники інтерактивної карти мають намір продовжити роботу і поповнити її новими радіостанціями у тих точках, які зараз залишаються не повністю заповненими.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.