дивись.info

Депутатські ініціативи: на Донеччині може з’явитися Нью-Йорк

Два депутати від фракції «Самопоміч» пропонують перейменувати селище міського типу Новгородське на… Нью-Йорк. Відповідний проект постанови зареєстрований на сайті Верховної Ради.

9 грудня на офіційному сайті парламенту була зареєстрована постанова №5517 «Про перейменування селища міського типу Новгородське Донецької області». Авторами постанови є нардепи з фракції «Об’єднання «Самопоміч» Віктор Кривенко та Павло Кишкар.

«Перейменування географічних об’єктів, пов’язане з необхідністю приведення назв таких географічних об’єктів у відповідність із вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», здійснюється у порядку, встановленому Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Свою теперішню назву селище міського типу Новгородське отримало згідно Указу Президії Верховної Ради Української РСР 19 жовтня 1951 року.

Вважаю, що думку громади селища міського типу Новгородське необхідно підтримати, адже воля громадян, відповідно до Конституції України, має бути понад усе.

Завданням проекту Постанови є перейменувати селище міського типу Новгородське Донецької області на селище міського типу Нью-Йорк», – йдеться у пояснювальній записці до постанови.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.