дивись.info

Діяльність усіх лісопереробних підприємств необхідно зробити ліцензованою, – прокурор Львівщини

Діяльність усіх лісопереробних підприємств необхідно зробити ліцензованою, – прокурор Львівщини

Обласна прокуратура Львівської області зверталась до Генпрокурора з пропозицією зробити ліцензованою діяльність усіх лісопилорам та лісопереробних підприємств. Про це прокурор Львівської області Юрій Квятківський розповів у великому інтерв’ю ІА Дивись.info.

«Ми звертались з пропозицією до Генпрокурора, щоб діяльність усіх лісопилорам, лісопереробних підприємств зробити ліцензованою. Для чого? Аби ми могли заходити з перевірками на ці підприємства без дозволу, бо ліцензовані види діяльності передбачають перевірки. Адже у нас не знають кількість незаконних пилорам і не можуть їх порахувати. Це треба проводити через Верховну Раду, зробити переробку деревини ліцензованою діяльністю, хай ліцензія буде навіть безкоштовна, але це змусить усіх зареєструватись, їх можна було би обліковувати», — зазначив Квятківський.

Поки що у пропозиції відмовили, обґрунтувавши, що це буде додатковим навантаженням на бізнес. Проте, як зазначив прокурор, іншого шляху, крім як запровадження патентів чи ліцензій, зараз немає.

Повне інтерв’ю читайте тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.