дивись.info

Польський Сейм зняв з розгляду законопроект про український націоналізм

За результатами українсько-польських перемовин законопроект, яким пропонувалося віднести український націоналізм до «інших тоталітарних устроїв», знято з розгляду сьогоднішнього засідання Сейму Республіки Польща.

Про це інформує Уніан.

«Я отримала лист від посла України в Польщі Андрія Дещиці, в якому він поінформував про результати вчорашніх переговорів з маршалком Сейму Мареком Кухцінським та віце-маршалком Ришардом Терлецьким. Зважаючи на те, що законопроект може лише нашкодити українсько-польським взаєминам, керівництво Сейму ухвалило рішення зняти його з розгляду, який планувався на сьогодні. На щастя, польські колеги розуміють наслідки в разі прийняття такого документа і погоджуються, що у такому вигляді він не може бути підтриманий більшістю», – наголосила Юринець.

Вона нагадала, що сьогодні у Сеймі Польщі планувалась дискусія щодо скандального законопроекту «Пpo зaбopoнy пpoпaгyвaння кoмyнiзму чи iнших тоталітарних устроїв шляхом назв будівель, об`єктів і місць публічного значення».
Сенатор Єжи Червінський вніс поправку до документу, а комісії Сенату її підтримали, якою до інших тоталітарних режимів разом із фашизмом віднесено також український і литовський націоналізм.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.