дивись.info

АТП-1 хоче обслуговувати обласні маршрути автобусами, придбаними за бюджетні гроші для Львова

АТП-1 хоче обслуговувати обласні маршрути автобусами, придбаними за бюджетні гроші для Львова

Конкурс на визначення перевізників на обласних маршрутах, який відбувся вчора, не визначив переможців на кількох маршрутах.

Зокрема йдеться про маршрут №138, на який претендували Львівське комунальне АТП-1 та ПАТ «АТП 14630». У членів конкурсного комітету виникли питання до АТП-1, щодо кількості водіїв. З документів, які подав перевізник випливає, що підприємство має недостатню кількість водіїв. Відтак, рішення відклали на тиждень давши можливість АТП-1 надати додаткові документи. Якщо вони будуть надані, то підприємство буде визнано переможцем, бо набрало більшу кількість балів.

Втім якщо в обласного конкурсного комітету більше питань до перевізника немає, то вони можуть  виникнути в громадських активістів та міських депутатів. Автобуси, які АТП -1 подає на обласні маршрути куплені коштом міського бюджету і призначалися для міських маршрутів. Така позиція комунального АТП, є щонайменше дивною враховуючи те, що у місті є низка проблемних маршрутів на яких не вистачає транспортних засобів. Тож може статися так, що нові автобуси, куплені за міські гроші, обслуговуватимуть мешканців області, а львів’яни далі їздитимуть на старих.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.