дивись.info

Понад 7 мільйонів отримали цього року місцеві ради Львівщини за оренду земель

На останньому земельному аукціоні, що відбувся 15 грудня, ціна продажу права оренди зросла у 3,2 рази.

За результатами земельних аукціонів, які були організовані Держгеокадастром Львівщини, та відбулися у 2016 році, було продано право оренди 169 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 3,1 тис.га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства, про це повідомляє пре-служба відомства.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 7,6 мільйона гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

«Зберігається зацікавленість потенційних покупців готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. Завдяки організації аукціонів отримуємо найкращу ціну за оренду земель, значні додаткові надходження до бюджетів місцевих рад, прозорість у врегулюванні земельних відносин на місцях»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області.

На останньому земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, що відбувся 15 грудня, ціна продажу права оренди зросла у 3,2 рази. Було продано право оренди 14  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Дрогобицькому районі (за межами населених пунктів) загальною площею 472,7 га. В результаті торгів ціна оренди цих земельних ділянок зросла до 723,7  тисяч гривень (стартова ціна – 229,4 тис.грн.). За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 10 років.

Довідково:

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядною службою Львівщини заплановано провести 20 та 22 грудня  цього року. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.