дивись.info

4-річна Аня Романчук із Нового Роздолу повернулася додому після лікування у Бостоні

4-річна Аня Романчук із Нового Роздолу повернулася додому після лікування у Бостоні

У вівторок, 20 грудня, після тривалого лікування в Бостоні на Львівщину повернулась 4-річна Анна Романчук. ЇЇ життя американські лікарі рятували упродовж трьох місяців, після того, як у вересні дівчинка отримала численні опіки всього тіла.

«Попри дуже низькі шанси на виживання, американські лікарі взялися рятувати дівчинку. Зараз після майже 20 операцій і трьох місяців проведених у відділенні інтенсивної терапії, Аня говорить, усміхається, і потрохи ходить», – розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

За його словами, більшу частина витрат із транспортування Ані до однієї з клінік у США покрили за рахунок фонду Товариства Червоного Хреста, а лікування забезпечила приймаюча лікарня у Штатах.

Нагадаємо, що у вересні дівчинка отримала серйозні опіки через дитячі пустощі з вогнем. На Ані зайнявся одяг і полум’я завдало 65% опіків тіла, з них лікарі діагностували 50% – глибоких і важких. Дитина була у критичному стані у реанімації 8-ї лікарні м. Львова, де за її життя боролися українські медики. Але рятувати її в Україні навряд чи вдалося б, адже для порятунку дитини потрібні були дорогі ліки.

Зауважимо, в бостонській клініці не вперше рятують українських дітей, які отримали важкі опіки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.