дивись.info

На підприємстві «Лев» – плановий карантин

Львівське комунальне підприємство «Лев» цьогоріч проведе щорічні карантинні заходи з 1 до 14 січня 2017 року. Проте на ці два тижні робота припиняється лише частково: львів’яни надалі можуть реєструвати тут своїх домашніх улюбленців, однак – в адміністративному корпусі підприємства.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Як пояснила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак, такі заходи є обов’язковими для закладу ветеринарної медицини щонайменше раз на рік. До того ж, у 2016 році через ЛКП «Лев» пройшло понад 1200 безпритульних тварин.

«На час карантину адміністративний офіс ЛКП «Лев» продовжить реєстрацію домашніх улюбленців, весь персонал також працюватиме на своїх робочих місцях. Однак за ці два тижні ми не будемо здійснювати планового відлову тварин, але, звичайно ж прийматимемо собак в ургентних станах (наприклад, жертв ДТП) та тих, щодо яких будуть звернення через укус. За цей час маємо намір провести дезінфекцію усіх наших приміщень та території», – розповідає директор підприємства Оксана Кошак.

Читайте такожГуляти собакам стало небезпечно. У Львові відновились випадки отруєння тварин

Нагадаємо, у Львові з 1 вересня на базі комунального підприємства «Лев» розпочалась обов’язкова реєстрація домашніх собак, а також котів – за бажанням власників, згідно з Правилами утримання і поводження з тваринами, затвердженими на сесії Львівської міської ради 17 березня 2016 року. На зареєстрованій тварині має бути одягнутий жетон, отриманий при реєстрації. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції або муніципальної дружини міста. Згідно зі ст.154 Кодексу про адмінправопорушення, за невиконання вимоги щодо обов’язкової реєстрації собак, на власника тварини накладатимуть штрафні санкції. Перевірятимуть наявність жетонів та реєстрації правоохоронні органи з 1 січня 2017 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.