дивись.info

Серед загиблих під Світлодарськом є львів’янин

Серед загиблих під Світлодарськом є львів’янин

У бою під Світлодарськом загинув Володимир Андрешків з села Бортники на Львівщині. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов.

«Пом’янімо полеглих героїв битви під Світлодарськом хвилиною мовчання. Завдяки їм, там далеко на фронті, ми тут не чуємо розриви снарядів, які вони брали на себе.

Андрешків Володимир Степанович, 25-ий батальйон 54-ї омбр, з с.Бортники Львівської області. 47 років. Учасник подій на Майдані, в тому числі 18-20 лютого 2014-го. Залишилася дружина і четверо дітей.

Степаненко Сергій Євгенович, 25-ий батальйон 54-ї омбр, з м.Бориспіль Київської області. 49 років. Залишилася дружина і син.

Панасенко Василь Геннадійович, 25-ий батальйон 54-ї омбр, з м.Ірпінь Київської області. 33 роки.

Роман Радивилів, 1-ий батальйон 54-ї омбр, з міста Дергачі Харківської області. 32 роки. Український активіст, учасник революції, доброволець «Правого сектора», пішов на службу в ЗСУ.

Дмитро Клименко, 1-ий батальйон 54-ї омбр. Колишній доброволець «Правого сектора», уклав контракт з ЗСУ», – написав Бутусов.

Він зазначив, що у боях 18-19 грудня під Світлодарськом загинуло всього 7 українських воїнів, 1 пропав безвісти. Імена ще 2 українських воїнів і зниклого відомі – всі вони зі складу 54-ої бригади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.