дивись.info

Ноги пресувального обладнання, яке монтують у Рясному ростуть з офшору, – депутат

З’ясування походження пресувального обладнання у Рясному привело до офшорної компанії. Про це заявив депутат Маркіян Лопачак.

«Обладнання ЛКП надало в оренду на три місяці ТзОВ «Грінера Україна». «ТзОВ «Грінера Україна» – це юридична особа з одним засновником – Богданом Михалусем, який є позаштатним радником чинного міського голови. Мешканець США, який вніс до статутного капіталу юридичної особи 44 тисяч гривень, є єдиним його засновником. Обладнання, яке надало ТзОВ «Грінера Україна» для ЛКП «Львівспецкомунтранс», за публічною інформацією, було отримане в користування від компанії ТзОВ «Промбудівництво К», якій, у свою чергу, це обладнання надала італійська Macpresse Europa SRL».

При цьому, варто наголосити, що засновник компанії ТзОВ «Промбудівництво К» – це офшорна компанія «Солар Енержді Інвестментс». За інформацією реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців штату Флорида у США, у цієї компанії немає ані статутного капіталу, ані річних звітів, лише те, що засновниками офшору є Ірина Сур та Олександр Ксенофонтов, які заснували цей офшор у 2015 році», – заявив депутат.

Читайте також: Офшорні матрьошки, або Хто сортуватиме львівське сміття

Він також звернувся до правоохоронців, щоб ті перевірили діяльність цих компаній.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.