дивись.info

Шлапак заявляє, що «ПриватБанк» вдалося стабілізувати

«ПриватБанк» працює в звичайному режимі, платежі здійснюються без обмежень.

Про це інформує уніан.

Про це заявив голова правління банку Олександр Шлапак у зверненні до клієнтів та працівників банку, розміщеному на сторінці фінустанови в Facebook.
«Сьогодні можна з упевненістю сказати, ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку, мінімізації панічних настроїв серед клієнтів банку», – наголосив він.
За словами Шлапака, держава з самого початку процесу націоналізації активно підтримала банк.

«У нас є можливість оперативно поповнювати готівку в банкоматній мережі і касах банку по всій Україні. Вчора Верховна рада прийняла закон про додаткові гарантії вкладникам ПриватБанку. І вже сьогодні цифри і статистика роботи банку говорять про те, що ситуація стабілізувалася і понадлімітна підтримка банку з боку власників і регулятора, маю надію, в майбутньому не знадобиться», – підкреслив голова правління банку.
Він повідомив, що електронний банк «Приват24», інші банківські сервіси працюють стабільно і залишаться доступними клієнтам.
«Ми не будемо знижувати ліміти кредитування корпоративних клієнтів, а навпаки, збільшимо можливості фінансування їх за рахунок подальшого розвитку програми підтримки підприємництва КУБ», – пообіцяв Шлапак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.