дивись.info

Через порушення під час виборів в ОТГ на Львівщині відкрито кримінальне провадження

У день виборів в ОТГ на Львівщині поліцію викликали на дільниці 5 разів.

Про це під час прес-конференції розповіла координатор громадського спостереження «Опори» у Львівській області Наталія Радиш, передає ІА Дивись.info.

«Два повідомлення стосувалися Мостиської ОТГ. Йшлося про підписання незаповнених протоколів про підрахунок виборчих голосів під час проведення голосування. При цьому більшість членів комісій розуміли, що вони вчиняють правопорушення, але пояснювали це тим, що вони намагаються оптимізувати роботу, що потім пізно, всі хочуть швидше потрапити додому. Двічі спостерігачі викликали правоохоронні органи на дільницю у Пасіках-Зубрицьких. Там спостерігач одного із кандидатів на голову громади перешкоджав членам виборчої комісії видавати бюлетені, забрав списки виборів та почав фотографувати. Також офіційних спостерігачів не було допущено на процедуру підрахунку голосів. Ще один випадок – перешкоджання діяльності офіційного спостерігача був у Жовтанецькій громаді. Спостерігач побачила конфліктну ситуацію на дільниці і почала проводити відеозйомку, тоді одна із членів комісії почала вибивати техніку з рук, мотивуючи тим, що вона не давала згоду, щоб її знімали на відео», – розповіла Наталія Радиш.

«В усіх випадках на місце прибувала слідчо-оперативна група. По кількох випадках ще відбувається перевірка, одне вже точно внесене у єдиний реєстр досудових розслідувань. Ще один випадок був в Нижанковичах – за кілька днів до дня голосування було виявлено, що за однією адресою було прописано 10 осіб, також ведеться розслідування», – додала Наталія Радиш.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.