дивись.info

Мешканці Рясного і Кам’янки вимагають налагодити транспортне сполучення із іншими районами Львова

Мешканці Кам’янки і Рясного-1 вимагають організувати належне транспортне сполучення їхніх мікрорайонів із іншими частинами міста, а ще з головними медичними закладами Львова.

Про це на сесії 22 грудня у своєму запиті повідомила депутат Львівської міської ради  Ірина Оршак.

Як ідеться у запиті, на сьогодні із Рясного практично нема маршрутів, які курсують до львівських лікарень.

«Найближче біля лікарні швидкої медичної допомоги проходить маршрут №12, на якому переважно не більше однієї машини, що їздить за нікому не відомим графіком. Але ще є 8-ма лікарня, Чорнобильська лікарня, дитяча – на вул. П. Орлика, з якими взагалі нема транспортного сполучення з мікрорайону», – повідомила депутат.

Оршак наголосила, що Рясне роками має чи не найгірше у Львові транспортне сполучення з іншими районами міста та його центральною частиною: на маршрутах нема достатньої кількості машин, перевізники порушують графік руху, у самому Рясне не вистачає кінцевих зупинок маршруток.

«Населення Рясного постійно збільшується, зводять багатоповерхові новобудови. Керівництво міста запланувало перенести автостанцію зі сторони Яворівського сполучення від Янівського цвинтарю до Рясне-1. А в час пік автобуси громадського транспорту уже сьогодні повністю заповнюються мешканцями Рясного-2, Рясного-1, а на Кам’янці навіть не зупиняються через брак місця для нових пасажирів», – ідеться у запиті.

Також депутат нагадала, що представники фракції «Народний контроль» уже не раз озвучували на пленарних засіданнях сесії проблему транспортного сполучення у районі. Утім позитивного результату досі нема.

«Можна зробити висновок, що ця проблема повністю ігнорується керівництвом міста. Відтак повторно вимагаю публічно обговорити та провести аналіз проблеми, запропонувати варіанти її вирішення та прийняти відповідні рішення», – додала Оршак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.