дивись.info

Коли Пенсійний фонд почне виплачувати січневі пенсії

Виплата частини січневих пенсій за 2017 рік, відповідно до постанови Кабінету міністрів України, здійснюватиметься з 27 грудня поточного року, повідомила на прес-конференції заступник голови управління Пенсійного фонду України в Києві Світлана Глущенко, передає УНІАН.

«Уряд ухвалив постанову 21 грудня 2016 року, якою передбачена часткова виплата пенсій за січень 2017 року в грудні 2016 року», – сказала вона.

За її словами, залежно від дати й способу отримання пенсійних виплат Кабмін встановив строки отримання виплат. Зокрема, в разі якщо нарахування пенсії відбувається через банк із 4 по 15 січня включно, ці пенсії фінансуватимуться з 27 грудня по 29 грудня поточного року. В разі якщо нарахування пенсії відбувається через поштові відділення з 4 по 10 січня включно, пенсії фінансуватимуться з 27 грудня, а ті з пенсіонерів, хто незалежно від причини не зможе отримати їх до кінця поточного місяця, зможуть зробити це починаючи з 5 січня наступного року.

Також, за словами Глущенко, для пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати з 16 по 25 січня через банки і з 11 по 25 січня через поштові відділення, виплати здійснюватимуться в звичайному режимі у встановлені строки.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України виділив 10 млрд грн для забезпечення виплат пенсій у грудні поточного року тим пенсіонерам, які традиційно отримують виплати на початку січня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.