Лейтенант Микита Яровий, який загинув на Світлодарській дузі, планував одружитися 20 січня у Львові

Лейтенант Микита Яровий, який загинув на Світлодарській дузі, планував одружитися 20 січня у Львові

Молодий лейтенант командир 3-ї роти Микита Яровий позивний «Шайтан» 21 рік, який 18 грудня загинув на Світлодарській дузі від кулі снайпера планував одружитися у Львові.

Лейтенант, командир 3-ї роти 1-го батальйону 54 окремої механізованої бригади, позивний «Шайтан», який 18 грудня загинув на Світлодарській дузі від кулі снайпера, планував одружитися у Львові.

Про це на своїй сторінці у Faсebook написав отець Степан Сус.

«Вічна пам'ять тобі лейтенант Микита Яровий, спочивай з Богом! Загинув на Світлодарській дузі. Ще кілька днів тому розмовляв з тобою та домовлялись про твоє ж одруження у Гарнізонному храмі... Ми будемо усі пам'ятати про тебе як того, хто любив життя і вмів співати про життя! Ти завжди був з гітарою! У тебе завжди було і залишається багато друзів», - написав Сус.

Також Степан Сус додав, що можна допомогти матері Микити Ярового,
номер картки приватбанку 4149497860795584 - Ярова Галина Володимирівна.

Зазначимо, що Микита Яровий народився 2 лютого 1995 року у селищі міського типу Меліоративне Новомосковського району Дніпропетровської області.

Закінчив Новомосковський колегіум №11, потім вступив до Національної Академії Сухопутних Військ ім. Петра Сагайдачного у Львові.

 

Після закінчення Академії за прискореним курсом, він підписав із ЗСУ контракт та у квітні 2016 року був доправлений на війну.

Нагадаємо, що вчора у місті Щастя Луганської області після п’ятиденних перемовин українській стороні повернули тіла двох військових, серед яких Микита Яровий та  солдат Андрій Байбус позивний «Ефа» 41 рік. Бійці служили у 54 бригаді ЗСУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: