дивись.info

Ганущин пояснив Свистун, чому не побіг «визволяти» міську раду

Представниця фракції «Самопоміч» в облраді Інна Свистун запитала голову ради Олександра Ганущина, як він збирається налагоджувати стосунки зі Львовом після подій, які минулого тижня відбулися у Львівській міській раді, передає ІА Дивись.info

«Фракція «Самопоміч» вибрана львів’янами, ми представляємо інтереси цього королівського міста. Зважаючи на події, які відбувалися минулого тижня і відсутність будь-яких дій, з боку тих, хто мав би здійснити дотримання конституційних прав органів місцевого самоврядування, зважаючи на відсутність доброї, злагодженої  співпраці з містом, чи плануєте ви на наступний рік цю співпрацю налагоджувати?», – запитала Інна Свистун.

«Я б дуже хотів щоб Львів «побачив» наші комунальні заклади на території  міста, в перу чергу заклади освіти та охорони здоров’я, щоб місто їх побачило і сказало, що це реально також і міські заклади, якими користуються львів’яни, при бюджеті в мільярд, 300 мільйонів. Я б хотів щоб Львів був під’єднаним до програми енергозбереження, яку ми прийняли. Це 5% ставка на рівні Львова. Можна гори звернути з траншем, в якихось 5-10 мільйонів. Я б хотів, щоб ми тісніше співпрацювали з вирішенням екологічних питань – сьогодні до мене депутати з пропозицією по заказнику в Білогорщі. Я б хотів, щоб ми були однакові в питаннях лісовідновлення. Я не можу погодитися з тим, що все комунальне майно, яке є на території міста має належати місту. У Львові це така офіційна позиція. Тоді не буде чим наповнювати бюджет розвитку і толі нас тут не треба. Я можу не погоджуватися з іншими речами, але консенсус шукати потрібно. Якщо повернутися до ситуації, яка мала місце при бюджеті, то я був однаковий, як під час подій в червні, коли пропонувалося йти до міськради, так і під час подій в грудні. І хотів би щоб це сприймали однаково», – заявив голова облради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.