дивись.info

У ЛОДА оголосили конкурс на посаду начальника управління туризму та курортів

У ЛОДА оголосили конкурс на посаду начальника управління туризму та курортів

Львівська облдержадміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління туризму та курортів.

Серед кваліфікаційних вимог – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, чи досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Для участі у конкурсі слід подати такі документи:

  • копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2), до якої додати резюме у довільній формі;
  • письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту;
  • заповнену особову картку встановленого зразка;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Як повідомляють у ЛОДА, згадані документи необхідно подавати за адресою: вул. Винниченка, 18, каб. 221 до 17:00 год 20 січня 2017 року.

Контактна особа: Ірина Орестівна Гаврилюк, тел: 2 999 112, e-mail: [email protected]

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління туризму та курортів ЛОДА відбудеться 25 січня 2017 року о 10:00 год за адресою: вул. Винниченка, 18, каб. 257.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.