дивись.info

У Луцьку вперше презентували меню та газету, видрукувані шрифтом Брайля

У Луцьку вперше презентували меню для незрячих та слабозорих відвідувачів, видрукувані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.

Про це інформує УНІАН.

Презентація відбулася сьогодні, 28 грудня, в одному із закладів харчування, який підтримав ідею обласного осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії».
У цьому заході взяли участь представники соціально відповідальних закладів харчування, які долучилися до цієї ініціативи, а також заступник директора Волинської обласної друкарні Іван Синюк, головний редактор тижневика «Сім’я і дім» Наталія Пахайчук, незрячі та журналісти.

За словами голови Волинського обласного осередку ВГО «Генерація успішної дії» Віталія Ткачука, вперше в Луцьку два соціально відповідальні заклади на прохання організації розмістили в себе меню шрифтом Брайля. Тим самим вони поділяють думку про те, що незряча людина нарівні з іншими є суспільно корисною.
«Вона може прийти в кафе, самостійно замовити страву і розрахуватися. Вважаємо, що незряча людина – це не та, яка потребує пільг і преференцій, а людина, яка є самодостатньою. Їй треба дати можливість жити повноцінним життям»,- зазначив Ткачук.
Він висловив сподівання, що до цього соціального проекту долучаться різні заклади харчування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.