дивись.info

У Львові прокуратура судитимиться за повернення громаді незаконно вибутих приміщень

Прокуратурою в інтересах Львівської міської ради подано позови щодо повернення в комунальну власність незаконно вибутих приміщень.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Львівської області.

Йдеться про комунальне майно, а саме низку об’єктів нерухомого майна, розташованих в центральній частині м. Львова, які незаконно вибули з власності громади внаслідок афери з участю нотаріусів та підставних осіб.

Прокуратурою області встановлено, що право власності на 8 таких об’єктів набуто окремими фізичними особами на підставі підроблених розпоряджень голови Галицької районної адміністрації м. Львова, внесено в статутний фонд юридичних осіб та в подальшому декілька разів відчужено.

Зазначимо, що за вказаним фактом органами поліції проводиться досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України (шахрайство). З метою недопущення подальших дій з цими приміщеннями на них накладено арешт.

Разом з тим, з метою повернення вказаних об’єктів із незаконного володіння у комунальну власність, прокуратурою підготовлено 2 позови в інтересах Львівської міської ради про витребування від добросовісних набувачів нежитлових приміщень загальною площею понад 340 кв.м. по вул. К. Левицького, 22 та Ю. Дрогобича, 4 у м. Львові.

Крім того, прокуратурою здійснено вступ у розгляд 2-х справ за позовами Львівської міської ради про витребування ще двох приміщень, які вибули з комунальної власності за аналогічною схемою, а саме по вул. Свєнціцького, 7 площею 270 кв.м. та Стецька, 11 площею 339 кв.м.

По інших 4-х об’єктах прокуратурою проводиться додаткових збір матеріалів з метою заявлення аналогічних позовів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.