дивись.info

Актору, який завтра розважатиме глядачів на «Інтері», заборонили в’їзд в Україну

Актору, який завтра розважатиме глядачів на «Інтері», заборонили в’їзд в Україну

СБУ заборонила в’їзд на територію України Яну Цапнику, який бере участь у новорічній програмі телеканалу «Інтер». Про це повідомляє Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

У зв’язку з численними зверненнями громадян до Національної ради про те, що передачу в новорічну ніч на телеканалі «Інтер» вестиме російський актор Ян Цапник,  котрий зіграв роль «ополченця армії ДНР» у пропагандистському фільмі каналу «НТВ» «Военный корреспондент»,  регуляторний орган 19 грудня звернувся до Служби безпеки України.

29 грудня СБУ повідомила Національну раду, що відповідно до Законів України «Про Службу безпеки України» і «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», а також Інструкції про порядок прийняття Службою безпеки України рішень про заборону в’їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства того дня (29 грудня 2016 року) громадянину Російської Федерації Цапнику Яну Юрійовичу винесено постанову про заборону в’їзду на територію України терміном на п’ять років. Також СБУ поінформувала про це Міністерство культури України для внесення його до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.