дивись.info

На Львівщині відкрили унікальну лабораторію для студентів

У Дублянах для студентів Львівського аграрного університету підприємці відкрили нову лабораторію. Її перевагами зможуть користуватися студенти факультету механіки та енергетики, про це пише Zaxid.net.

Серед нового обладнання будуть токарний та фрезерний верстати з числовим програмним управлінням, що можуть працювати з алюмінієм і сталлю. Поки студенти експериментують на дереві. Нова лабораторія сприятиме збільшенню кількості висококваліфікованих інженерів-конструкторів. Тепер студенти не лише виконуватимуть складні креслення, а й проектуватимуть машини за допомогою різних програм.

«На нових верстатах можна виготовляти різноманітні деталі для різних сфер. Чи це є технічна галузь, чи галузь для застосування в аграрній сфері, чи медицина, чи декор», – уточнив декан факультету механіки і енергетики Степан Ковалишин.

Створило лабораторію одне з підприємств, що потребує таких фахівців. Воно вже прийняло на роботу близько двох десятків випускників. Крім того, студентам придбали електронний мікроскоп, під яким можна буде оглянути виготовлену деталь і потужний комп’ютер.

Керівник підприємства Євгенія Онишко додала: «Лабораторія не завершена, ми будемо її розвивати. Хочемо сюди докупити ще мікрообладнання, яке дозволить молоді опанувати ази роботи на верстатах з числовим програмним управлінням, писати ці програми, працювати з кресленням».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.