дивись.info

Студенти ЛНУ імені Франка передали у зону АТО їжу та медикаменти

Студенти ЛНУ імені Франка передали у зону АТО їжу та медикаменти

Напередодні новорічно-різдвяних свят працівники та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка передали для потреб українських військових, які перебувають у зоні АТО, продукти харчування, медикаменти та понад 2000 власноруч приготованих вареників.

Студенти та працівники мали нагоду долучитися до акції і взяти участь у приготуванні вареників для військовослужбовців в університетській їдальні. Також упродовж місяця у виші збирали кошти для придбання найбільш необхідних медикаментів. Благодійний фонд «Пліч-о-пліч у майбутнє», який приєднався до акції, зібрав для військовослужбовців продовольство.

Передання контейнерів з продуктами, солодощів та необхідних ліків відбулося у внутрішньому дворику головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Один з ініціаторів акції, ветеран АТО, доцент кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету Богдан Гнатківський підкреслив, що цільову посилку збирали для артилеристів. Він служив т.в.о. командира 11 батареї 27 бригади системи залпового вогню «Ураган» – найбільш ударної сили в зоні проведення АТО. За словами Богдана Гнатківського, турбота і підтримка зі сторони громадськості для українських військових зараз є надзвичайно важливою.

Співорганізатор акції, керівник студентського відділу ЛНУ ім. І.Франка Роман Яцикович висловив переконання, що допомога, надіслана українським військовим, слугуватиме моральною підтримкою бійців і дозволить їм, попри усі складнощі, повніше відчути дух Різдвяних свят.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.