дивись.info

Помер відомий філософ і соціолог Зигмунт Бауман

Помер відомий філософ і соціолог Зигмунт Бауман

Серед найвідоміших текстів Баумана такі впливові праці, як «Актуальність Голокосту», «Етика постмодерну» і «Плинні часи».

Польський і англійський соціолог, автор концепції «плинності часів», Зигмунт Бауман помер 9 січня на 91 році життя. Про це повідомляє Укрінформ.

Як повідомила польська філософіня Олександра Каня, слова якої наводить видання, найближчі родичі змогли попрощатися з Бауманом в його будинку в Лідсі, у Великобританії.

Видатний соціолог і філософ Бауман народився в 1925 році в Познані. До 1968 року він викладав і займався дослідницькою діяльністю в Варшавському університеті. Після еміграції викладав в ізраїльському Тель-Авіві, потім – в британському Лідсі.

Серед найвідоміших текстів Баумана такі впливові праці, як «Актуальність Голокосту», «Етика постмодерну» і «Плинні часи» . Бауман є лауреатом Європейської премії Амальфі по соціології і соціальних наук (1990) і Премія Адорно (1998).

На українську мову були переведені деякі з його робіт: «Етика постмодерну», «Глобалізація. Наслідки для людини і суспільства», «Плинна сучасність. Життя під час невпевненості». Останньою, в 2014 році, в українському перекладі вийшла його «Моральна сліпота», написана в співавторстві з Леонідасом Донскісом.

У 2013 році Бауман відвідав Львів, де прочитав лекцію в ЛНУ ім. Івана Франка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама