дивись.info

Кандидат у генпрокурори США відкидає симпатії до Ку-клукс-клану

Кандидат у генпрокурори США відкидає симпатії до Ку-клукс-клану

Кандидат у генпрокурори США від обраного президента Дональда Трампа, спростував закиди про симпатію до Ку-клукс-клану під час слухань у сенаті.

Про це інформує ВВС Україна.

Сенатор Алабами Джефф Сешнс, також повідомив, що візьме самовідвід у справах щодо екс-держсекретаря США та кандидатки у президенти Хілларі Клінтон.

Демократи у сенаті висловили «глибоку стурбованість» щодо висунення кандидатури республіканця з Алабами. Але у них недостатньо голосів, аби заблокувати таке рішення.
Генеральний прокурор у США також керує Мін’юстом країни і є головним радником президента з юридичних питань.

Перед початком дводенних слухань перед законодавчим комітетом Сенату, пан Сешнс повідомив, що інформація про його підтримку Ку-клукс-клану – це «огидна брехня».
«Я почуваю відразу до цього клану, тому що він представляє ідеологію ненависті», – заявив він.
Пан Сешнс також визнав «страхітливі наслідки, які невблаганно позбавляли і системно дискримінували права голосу наших афро-американських братів і сестер».

Під час засідання сенату щодо затвердження його кандидатури проходили акції протесту. Демонстранти обвинувачували його у симпатії до Ку-клукс-клану. Учасники акції протесту називали пана Сешнса «расистом».

«Зупиніть цю расистську свиню від приходу до влади», – кричав афро-американський активіст, якого вивела поліція зі слухання.

_93350742_f97ef5f1-3348-4ac5-9092-971f0c035698
Сенатор-демократ Дайан Файнштейн висловила занепокоєння щодо «страху в цій країні, особливо серед афро-американського товариства».
Вона зазначила, що пан Сешнс проголосував проти поправки, згідно з якою США не перешкоджатиме людям в’їзд до країни через їхню релігійну приналежність.
Але пан Сешнс сказав, що не підтримує «ідею, що мусульманам як релігійній групі мають відмовляти у приїзді до Сполучених Штатів. У нас є великі мусульманські спільноти».

Сенатор-республіканець Чак Грасслі назвав пана Сешнса «людиною честі і принциповості».
За 20 років роботи у сенаті, пана Сешнса знають як одного із найбільш консервативних членів верхньої палати.
У 1986 році він не став федеральним суддею, через те, що Юридичний комітет Сенату взяв до уваги свідчення про його «расистські заяви».
Пана Сешнса звинуватили у тому, що він назвав «хлопчиком» помічника генерального прокурора США, який був афро-американцем. Також він нібито попередив чиновника, аби він був обережнішим під час розмови із білими хлопцями. Пан Сешнс заперечує факт подібної розмови.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама