дивись.info

Сергій Жадан зареєстрував благодійний фонд

Сергій Жадан зареєстрував благодійний фонд

Письменник Сергій Жадан вирішив систематизувати свою волонтерську діяльність та офіційно зареєструвати благодійний фонд.

Про це письменник написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Уже третій рік, з літа-осені 14-го, ми з друзями займаємось волонтерською діяльністю. Спочатку допомагали військовим, їздили до них із виступами, збирали кошти й закуповували необхідні для них речі. Останнім часом зосередились на підтримці освітніх, культурних та медичних закладів, переважно, звісно, на Донбасі – в зоні так званої АТО. За цей час відвідали й підтримали десятки шкіл, садочків, інтернатів, бібліотек, культурних центрів, лікарень. Привозили все – від книжок та іграшок до серйозного обладнання в операційні та машин швидкої допомоги. Принагідно хочу подякувати всім вам – кожному, хто передавав свої кошти, побутову апаратуру, книги, одяг та інші корисні речі для Донбасу. Для людей, які це отримували, важливим був сам факт підтримки, сам факт розуміння їхніх потреб українцями з інших регіонів та діаспори», – пише письменник.

Читайте також: Жадан гідно відповів Медведчуку на закид про «негуманну» українську літературу

«Ми з друзями розуміємо, що підтримка освіти й культури має бути систематичною й довготривалою, що розвиток гуманітарної сфери фактично визначає, яким буде наше суспільство за п’ять – десять років. Ми хочемо, аби в майбутньому ні в кого не могло виникнути навіть думки про те, що Схід України може протиставити себе решті країни, що Донбас може розглядатись окремо від решти регіонів. Харківщина – це Україна, Донбас – це Україна, і вони потребують сьогодні особливої уваги та нашої спільної роботи на перспективу.
Саме тому ми хочемо трішки систематизувати нашу діяльність, надати їй більшої масштабності й послідовності, мати змогу допомогти більшій кількості наших співгромадян. За ці два з половиною роки ми не давали підстав сумніватись у прозорості того, що ми робимо, звітуючи за кожну отриману нами копійку. Постараємось і надалі виправдовувати вашу довіру. Оскільки, так чи інакше, благодійний фонд – це ви всі: всі, хто допомагає, всі, хто долучається, всі, хто підтримує й вірить. Нас не так мало, ми можемо дуже багато. Головне – не боятись і не зневірюватись», – відзвітував Сергій Жадан.

Більше про відкриття Благодійного фонду письменник розкаже на конференції в понеділок 30 січня о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі (Хрещатик, 2).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.