дивись.info

У Києві перепоховали Олександра Олеся (фото)

У Києві перепоховали Олександра Олеся (фото)

У Києві відбулося перепоховання праха українського письменника та поета Олександра Олеся та його дружини Віри, які були перевезені до Києва з Чехії після ексгумації.

Панахида-прощання та переховання відбулися на Лук’янівському кладовищі, у церемонії беруть участь перші особи держави, ховрема, Петро Порошенко із дружиною, народні депутати, представники кабміну.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

95604

«У своїх творах поет не раз доносив, що саме внутрішні чвари та розбрат, невміння об’єднатися заради великої мети, не раз призводили в історії України до трагічних наслідків», – зазначив Порошенко.

Як відомо, Олександр Олесь тривалий час жив та працював за кордоном, у 1944 році помер у Празі, де був похований на Ольшанському кладовищі.

Фото з Фейсбук-сторінки Ганни Гопко
Фото з Фейсбук-сторінки Ганни Гопко

За місце поховання потрібно платити 20 тисяч крон на 10 років. Володимир Михайлишин, який сплачував ренту за могилу Олександра Олеся, нещодавно помер і його поховали там, де була могила українського письменника. Останки письменника та його дружини були ексгумовані та поміщені до депозитарію кладовища.  Кошти на перепоховання Олександра Олеся виділив український уряд.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.