дивись.info

Ділянка в Яворові ймовірно непридатна ні для полігону, ні для сміттєпереробного заводу, – науковець

Ділянка в Яворові ймовірно непридатна ні для полігону, ні для сміттєпереробного заводу, – науковець
Фото: 24 канал

За попередніми висновками експертів, на ділянці в Яворівському районі, яку передали ЛМР, не можна будувати жодного об’єкту, який має стосунок до поводження з відходами.

Про це під час прес-конференції заявив заступник керівника науково-експертної групи з вивчення відповідності земельної ділянки у Яворові вимогам облаштування об’єктів поводження з ТПВ, доцент Національного лісотехнічного університету України Юрій Зима, передає ІА Дивись.info.

«Після вчорашнього виїзду у Яворів на територію імовірного майданчика та вечірнього розширеного засідання експертів, ми дійшли попереднього висновку, що там не можна робити такого об’єкту. Це мій прогноз і більшості присутніх, і у тому числі Ігоря Рафаїловича Юхновського. Не можна!», – заявив науковець Юрій Зима.

Читайте такожСаботаж триває? Нову ділянку забракували, Садовий і далі хоче возити сміття у Грибовичі

За його словами, небезпеку становлять зокрема карстові порожнини, а також можливо гідрогеологічні показники.

«За попередніми даними, там не можна будувати ні заводу, ні полігону, ні іншого об’єкту поводження з відходами», – заявив Юрій Зима.

Водночас він наголосив, що для остаточного висновку потрібні дослідження та залучення широкого кола фахівців, що займе не менше року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама