дивись.info

У Львові розпочалися пілотні курси підготовки військових капеланів (фото)

У Львові розпочалися пілотні курси підготовки військових капеланів (фото)

Курси військових капеланів для Збройних Сил України розпочалися у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Про це повідомили у Міністерстві оборони.

Впродовж двох тижнів представники усіх конфесій, що входять до Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України обговорюватимуть проблематику, яка виникає під час роботи капеланів у військах та вивчатимуть іноземний досвід служби священиків у Збройних силах. Цей досвід українському духовенству передаватимуть представники Королівської служби капеланів Канади.

У курсах підготовки військових капеланів беруть участь 24 священнослужителі, серед яких є християни — представники православних конфесій, греко- та римо-католики, євангельські християни, а також капелани-імами.

«На першому етапі, до 1 червня цього року, планується ввести посади та укомплектувати військовими священиками-капеланами у бойових бригадах Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил та Високомобільних десантних військах, а до кінця року – у решті визначених військових частин Збройних Сил України», – повідомив начальник відділу взаємодії з військовими капеланами Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Олександр Герус.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.