• USD: 35.70
  • EUR: 37.70

У Дніпрі залишаються невпізнаними 128 загиблих бійців АТО, - ОДА

У Дніпрі на сьогоднішній день залишаються невпізнаними 128 бійців, загиблих під час проведення антитерористичної операції і похованих на Краснопільському кладовищі міста.

 

Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації. УНІАН.

Всього в Дніпрі було поховано 293 невпізнаних бійців, імена 165 з них згодом були встановлені за допомогою ДНК-експертизи.
За інформацією ОДА, з початку АТО на Дніпропетровщину привезли тіла 1407 захисників України. Рідні впізнали 834 з них. За допомогою ДНК-експертизи ідентифіковано 314 полеглих. Встановлення імен триває.

В облдержадміністрації наголошують, що родичі пропавших безвісти військових можуть пройти ДНК-експертизу. Для отримання максимально достовірного результату спеціалісти беруть біологічні зразки у кількох родичів. На ідентифікацію відводиться три тижні.
Дніпропетровська ОДА також нагадує телефон «гарячої лінії» поліції, куди можна звернутися в разі зникнення чи загибелі рідних в зоні АТО - +38(067) 609-80-60.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: