дивись.info

Депутати ЛМР хочуть впорядкувати Митрополичі сади

Депутати ЛМР хочуть впорядкувати Митрополичі сади

Сесія Львівської міської ради затвердила детальний план реновації території Святоюрської гори з реконструкцією прощі Святого Юра, впорядкування Митрополичих садів та пропозиціями щодо визначення місць розташування пам’ятника Митрополиту Андрею.

Відтак управління земельних ресурсів департаменту містобудування на підставі затвердженого детального плану території повинно передбачити фінансування та розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб з метою його затвердження у встановленому порядку, йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

«Рельєф самої Святоюрської гори є так само об’єктом спадщини ЮНЕСКО, як і сама Церква св. Юра як архітектурний комплекс. Від місця, де починається підйом, — це є землі історико-архітектурного призначення. Тобто на цих землях не може бути жодного будівництва. Там може бути доступна паркова зона, в тому числі дитячий майданчик», — сказав у відповідь на уточнююче запитання депутатів доповідач — головний архітектор міста Юліан Чаплінський.

Водночас тут передбачається облаштування елементів благоустрою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.