• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Комунальні стоматклініки Львова перетворили на некомерційні підприємства

Комунальні стоматклініки Львова перетворили на некомерційні підприємства
Фото ілюстративне

Відтепер комунальні стоматполіклініки Львова матимуть статус комунальних некомерційних стоматологічних підприємств.

Сьогодні на сесії депутати прийняли чотири ухвали, згідно яких 1-шу, 3-ту, 4-ту і 5-ту комунальні стоматологічні поліклініки міста перетворено у комунальні некомерційні підприємства. Це дає їм можливість надавати стоматологічні послуги за офіційну плату і бути самоокупними. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Суть питання полягає у зміні організаційно-правової форми комунальної установи, яка фінансується виключно за рахунок міського бюджету, на комунальне некомерційне підприємство, основною метою якого буде надання стоматологічних послуг населенню міста Львова, зокрема надавати платні послуги і отримувати прибуток.

Представники юридичного департаменту були присутні нам всіх зустрічах управління  охорони здоров’я з колегами з поліклінік, і єдине істотне застереження було в тому, що стоматологи сумніваються, чи їм вистачить у бюджеті виділених коштів, оскільки за два місяці можуть не встигнути  перейти процедуру перетворення. Але колеги з бюджетної комісії запевнили, що при недостачі коштів обов’язково повернуться до цього питання.

Є створена ліквідаційна комісія, яка має провести повну інвентаризацію і визначити, на яких умовах в подальшому поліклініки будуть використовувати майно», — пояснила директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич. Водночас очільниця наголосила, що  ці ухвали прийнято, щоб ліквідаційні комісії  разом з трудовими колективами склали план подальших дій.

«Було прийнято рішення затвердити  типовий статут для всіх підприємств, і робота над цим документом зараз ведеться», — додала вона.

Також як пояснив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, відповідно до медичної реформи, згодом щодо всіх закладів охорони здоров’я будуть подані проекти ухвал на їх реорганізацію в комунальні некомерційні підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: