дивись.info

Львівську міськраду окупували «журналісти» спортивної зовнішності

Львівську міськраду окупували «журналісти» спортивної зовнішності

Віднині на сесію Львівської міськради можуть потрапити лише акредитовані журналісти. Таке рішення було прийнято на колегії учора. А сьогодні сектор для журналістів зайняли якісь дивні молодики.

Відповідне фото на своїй сторінці у Фейсбук розмістив депутат Ігор Телішевський.

16649499_1351527621574716_5566101816811058961_n

«Львівська міська рада! Обмежений доступ, навіть всі журналісти не можуть зайти до сесійної зали…» – написав Телішевський.

А ось так нововведення відреагував керівник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига: «У ЛМР цікава ситуація, функцію громади виконую люди із зелени наклейками на одязі».

«Раду охороняє поліція, муніципали і десятки молодих (і не дуже) чоловіків. Стоять по сходах, у коридорах, сидять у сесійній і ховаються у гардеробі. Схоже присутність сторонньої охорони санкціонована, бо гардеробниця їх переховує і сказала «ми фотозйомку не замовляли», коли я їх фотографував.

Враження, що і депутати і чиновники в курсі хто ці всі чоловіки і про те для чого вони тут. Ретранслюються чутки, що це охорона депутата Г. Козловського і секретаря ради А. Забарила», – написав Ігор Фещенко.

Фото з «журналістами» у соцмережах почали активно обговорювати.

1

Відреагував на сьогоднішню ситуацію і мер Садовий. Щоправда, Андрій Іванович звернув увагу на тих, хто знаходиться на вулиці.

«Андрій Білецький, а Ви впевнені, що ці хлопці, які представляються бійцями «Азову» і блокують сьогодні Львівську міську раду, не заблукали? Азов і Маріуполь за 1200 км від Львова», – написав Садовий.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.