дивись.info

Львівський виконком таки дозволив спорудження багатоквартирного будинку на вулиці Ярославенка

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво чотирисекційного багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення у цокольному поверсі зі знесенням будинку на вулиці Ярославенка, 36, передає кореспондент ІА Дивись.info

Як розповів начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський, було проведено громадське обговорення забудови на вулиці Ярославенка, 36.

В результаті було підписано двосторонню угоду між власницею земельної ділянки по вул. Ярославенка, 36 та мешканцями мікрорайону «Новий Львів».

«Досягнуто консенсусу і укладено  угоду-меморандум про наступне. При проектуванні будинку забудовник зобов’язується зберегти поверховість не більше 4 поверхів, облаштувати  тротуар на цій ділянці і забезпечити неможливість проїзду транспорту по цьому тротуару, зберегти існуючі дерева,  та існуюче водне джерело з облаштуванням криниці чи бювету і забезпечити безперешкодний доступ мешканців мікрорайону до цього джерела», – заявив Юліан Чаплінський.

Нагадаємо, виконком кілька разів відмовляв у видачі містобудівних умов та обмежень забудови на вулиці Ярославенка, де на місті особняка хочуть спорудити багатоквартирний будинок.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.