дивись.info

Львівських школярів вчитимуть успішно втілювати соціальні проекти у «Школі Змін»

Львівських школярів вчитимуть успішно втілювати соціальні проекти у «Школі Змін»

«Школа Змін» – це успішний приклад проекту неформальної освіти, що діє на ринку уже понад 2 роки та є абсолютно безкоштовним для учасників. Організатором проекту є ГО «Інститут суспільних ініціатив».

Минулого семестру оновлену програму «Школи Змін», а саме курс SoC101, уже пройшли 5 шкіл Львова, області, школи у Києві та Миколаєві. Випускники отримали фінансування у розмірі 1000 грн на свої соціальні проекти та приступили до їх реалізації.

Цього семестру до львівських випускників Школи Змін долучаються учні 7-10 класів чотирьох шкіл: школа «Оріяна», школи №93, №69 та ЛНВК ім. В. Стуса.

У межах цього курсу школярі дізнаються про те, як розвинути свій потенціал, про нові можливості, проектний менеджмент, про те, як писати резюме, мотиваційний лист та багато іншого. «Школа Змін» – це нестандартні шкільні уроки, це відхід від старої системи, це неформальна освіта на основі міжнародних методик, що використовуються в Британії та США, а також уроки у вигляді дискусій та з постійною практикою.

16790880_1073358422810299_1328999752_n

До лекторів та викладачів програми долучаються міжнародні волонтери, успішні підприємці, професійні тренери та «сучасні» вчителі. Розповідатиме про новини проекту інформаційний партнер «Школи Змін» – ІА Дивись.info.

За новинами розвитку проекту та можливостями для української молоді Ви можете слідкувати на сторінках «Школи Змін» в соціальних мережах, на сайті або на блозі проекту на Дивись.info.

Читайте також: Нова українська школа: утопічні мрії, катастрофа чи реальний шанс змінити країну (опитування)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.