дивись.info

Суд Відня сьогодні вирішить чи видавати Дмитра Фірташа США

Суд Відня сьогодні вирішить чи видавати Дмитра Фірташа США

21 лютого в Вищому земельному суді Відня буде розглянуто апеляцію США на рішення австрійського правосуддя про відмову у видачі бізнесмена Дмитра Фірташа, передає Інсайдер.

Як відомо, ФБР звинувачує Фірташа у корупції при отриманні дозволу на розробку титанового родовища в Індії. Нібито олігарх і його співробітники заплатили індійським чиновникам 19 мільйонів євро.

Перший запит про видачу Фірташа був відправлений американцями до Відня 30 жовтня 2013 року. Однак через кілька днів цей запит був відкликаний. Другий аналогічний документ надійшов вже 27 лютого 2014 року, ордер на арешт Фірташа був виданий 12 березня, і в той же день олігарха затримали.

Потім бізнесмен вніс заставу – рекордні для Австрії 125 мільйонів євро, і був випущений під зобов’язання не залишати Відень. Справа була розглянута тільки через рік. 30 квітня 2015 року Суддя Крістоф Бауер відмовив у видачі олігарха Штатам.

Фірташ уже прибув до зали суду.

Засідання відкрито о 10 годині. Спершу виступають представники суду, які пояснюють суть рішення першої інстанції. Потім представники прокуратури, які підтримують апеляцію США.

Далі виступлять захисники Фірташа, і він сам.

У суді маленький зал, і дуже багато представників преси. Перед входом була тиснява.

На суді присутні екс-глава правління банку Родовід Денис Горбуненко, керівник Груп ДФ Борис Краснянський, керівник телеканалу Інтер Анна Безлюдна, дружина олігарха Лада Фірташ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.