Ліга Чемпіонів: «Атлетіко» в гостях обіграв «Байєр», а «Манчестер Сіті» здолав «Монако» (Фото)

41_main_new.1487713694

Мадридський «Атлетіко» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на виїзді переграв німецький «Байєр», а «Манчестер Сіті» у першому матчі 1/8 фіналу здобув перемогу над «Монако».

Після першого тайму «матрацники» вели в рахунку 2:0 – відзначилися Сауль і Антуан Грізманн.

Однак відразу після перерви підопічні Дієго Сімеоне дозволили супернику скоротити відставання.

В середині другого тайму команди ще раз обмінялися голами, а на останніх хвилинах остаточний рахунок у матчі встановив ветеран Фернандо Торрес, який забив свій перший гол у поточній Лізі чемпіонів.

Матч відповідь пройде 15 березня в Іспанії.

Також у першому матчі 1/8 фіналу «Манчестер Сіті» здобув перемогу над «Монако».

Англійці першими вийшли вперед – відзначився Рахім Стерлінг, однак через кілька хвилин Радамель Фалькао зрівняв рахунок, а на останніх хвилинах першої половину гри Кіліан Мбаппе і зовсім вивів гостей вперед.

На початку другого тайму Фалькао заробив пенальті, але реалізувати 11-метровий не зумів. А у відповідь «Монако» отримав гол від Агуеро не без помилки воротаря Даніеля Субашича.

Знову своє слово у матчі сказав Фалькао, який красиво перекинув вийшов з воріт голкіпера Сіті" і знову вивів «Монако» вперед.

Однак втримати бодай нічию гостям сьогодні не вдалося. Спочатку Агуеро оформив дубль, а потім Джон Стоунз, підключившись до кутового, вивів «Сіті» вперед. А на останніх хвилинах Агуеро асистував Лерою Сані.

Матч відповідь відбудеться 15 березня в Монако на стадіоні «Луї II».