дивись.info

Львівські нардепи вимагають, щоб Фонд держмайна дав спокій Палацу мистецтв

Львівські нардепи вимагають, щоб Фонд держмайна дав спокій Палацу мистецтв

Народний депутат Оксана Юринець звернулася із запитом президента Петра Порошенка щодо відчуження Фондом держмайна приміщення львівського палацу мистецтв. Про це нардеп написала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Не часто звертаюся із запитами до президента. Але ця ситуація потребує негайної реакції, бо Фонд державного майна України відповідальний саме перед Главою держави. Дії Фонду щодо приміщення Львівського палацу мистецтв виглядають як рейдерське захоплення. 20 років Львівська область утримує будинок на Коперника, 17, там відбуваються численні заходи (і, до речі, найбільша книжкова виставка в Україні, на яку приїжджають у тому числі і найвищі посадовці держави), а тепер ФДМУ вирішив собі відчужити майно, бо, бачте, воно колись належало Спілці художників Української РСР, тому тепер належить державі

Було би смішно, якби не було так сумно!

Публічно хочу звернутися до керівника ФДМУ п. Ігоря Білоуса: депутати від Львівщини, яким не байдужа доля Палацу, офіційно написали і Вам, і Президентові, і Кабінету Міністрів через цю ситуацію. Ми не допустимо, щоб майно львівської громади без її відома «женили»!» – написала Оксана Юринець.

Нагадаємо, Фонд державного майна України звернувся до Київського міського господарського суду з позовом проти Львівської обласної ради про право власності на Палац мистецтв на вул. Коперника, 17 у Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.