Саманта Пауер розповіла про свою дружбу з Чуркіним

Колишній представник США при ООН Саманта Пауер розкрила деталі своїх дружніх стосунків з нині покійним постійним представником РФ при ООН Віталієм Чуркіним.

Пауер, яка була опонентом Чуркіну в радбезі ООН, пише: «Я вбита горем через його смерть. Я теж сумую, що в нашому гіперполяризованому середовищі робота таких дипломатів, як Віталій, витлумачена як мовчазна згода з агресією Росії», – продовжує свій панегірик Саманта Пауер.

У своїй колонці на сайті The New York Times Саманта Пауер, зокрема, пише про те, що Чуркін був єдиним дипломатом з ООН, якого вона запросила до себе додому на День подяки. «У понеділок помер Віталій Чуркін, постійний представник Росії при Організації Об'єднаних Націй протягом останнього десятиліття і один з найефективніших у світі дипломатів. Я була, напевно, найбільш помітним противником посла Чуркіна, який віддано захищав усі дії президента Володимира Путіна в Україні та Сирії», – пише Пауер.

 

За словами Пауер, вони з Чуркіними «знали, що повинні працювати разом».

«Добре відомо, що Віталій Чуркін шість разів ветував резолюції ООН по Сирії, але менш відомо, що саме Віталій гарячково працював над тим, щоб спробувати забезпечити достатньо змін у проекти для того, аби Москва могла їх підтримати», – додає колишній представник США в ООН.

У своїй колонці Пауер згадує також про те, як Чуркін розповідав їй історії зі свого дипломатичного минулого часів холодної війни, допомагав у звільненні зниклих безвісти журналістів у Сирії.

На останок у своїй колонці вона відзначає, що відновлення стосунків США та Росії, як "незамінної основи для подолання глобальних загроз" буде можливим лише тоді, коли американці будуть брати до уваги думку тих, з ким вони категорично не згодні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: