дивись.info

У справі Одеської митниці провели обшуки у Львівській області

Генпрокуратурою спільно з СБУ проведено більше 60 обшуків на території Київської, Одеської та Львівської областей у кримінальному провадженні щодо діяльності Одеської митниці ДФС України.

Слідчими управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з оперативними працівниками Головного управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України в рамках здійснення досудового розслідування, зареєстрованого за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, одночасно проведено більше 60 обшуків на території Київської, Одеської та Львівської областей.

Так, у провадженні слідчих управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України перебуває кримінальне провадження стосовно службових осіб Одеської митниці Державної фіскальної служби України, які діючи за попередньою змовою між собою, в інтересах третіх осіб, у період з листопада 2015 року по листопад 2016 року, всупереч міжнародного та національного законодавства до визначеного переліку суб’єктів господарювання можливо створювали умови для здійснення оформлення митних декларацій по ввезенню на територію України різних груп товарів по заниженій вартості, що, в порівнянні з іншими суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, призводило до надання їм незаконних переваг, недонадходження у значних розмірах митних платежів до державного бюджету і таким чином зумовило спричинення державним інтересам тяжких наслідків на суму близько 6,92 млн грн.

Крім того, службові особи Одеської митниці Державної фіскальної служби України та фізичні особи, суб’єкти господарювання, інспектори митних постів Одеської митниці ДФС України, діючи за попередньою змовою групою осіб, здійснюють можливе безперешкодне переміщення груп товарів через митну територію України за одержання систематичної неправомірної вигоди.

Обшуки у екс-голови Одеської митниці ДФС України Ю. Марушевської не проводилися.

Слідство триває.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.